Hakkımızda

2004 Yılından Bu Yana Güvenlik Çözümleri ve Destek Firması Olaran Çalışan Firmamız. Bu Deneyimlerini 2020 Yılından İtibaren Alarm İzleme Merkezine Dönüştürmüş Olup her yerde güvenlik hissi sağlayan, yaşamı daha konforlu ve rahat bir hale getiren hizmetler ve sistemler geliştirmektedir. Yalnız Alarm İzleme Merkezi İle Sınırlı Kalmamakla Birlikte. Yangın Söndürme Sistemleri , Güvenlik Kamera Sistemleri, Araç Takip Sistemleri ile de Siz Değerli Müşterilerimize Keyifli ve Konforlu Hizmet Vermekteyiz.

 

Kalite Politikası

Yenilikçi teknoloji platformu olma misyonuyla hareket eden şirket:

– Güvenlik sistemlerinin her alanında yetkin,

– Başarılı ve güvenilir özellikleriyle saygın,

– Gelişen teknolojilerden optimum istifade eden,

– Tüketici haklarını ve memnuniyetini önemseyen,

-Sorumluluklarının farkında olan.

-Zaman ve kalite öğelerini değerlendiren, özgörevler edindik.

7 / 24 Takip

Deneyimli Ekipler Tarafından Profesyonel İzleme Sistemleri

Bütçenize Uygun

Çok Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmetlerimizden Yararlanma İmkanı

7 / 24 Online Destek

Günün Her Saati Ulaşabileceğiniz Destek Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

İzleme Merkezimizde 7 / 24 Alarm Sinyal Takipleri, Açılış Kapanış Takipleri Yanı Sıra; Ambulans , Güvenlik Güçleri , İtfaiye Haber Bildirimi, Baskı Altı Bildirimi Yapmaktayız. Profesyonel Eğitimli Ekiplerimizce Güvenliğinizi En Üst Sırada ve En Yeni Teknolojilerle Sağlıyoruz

Bir Çok Alarm Sistemi ile Uyumlu Olarak Çalışmaktayız. Eski PSTN yani Postane Telefonu ile Çalışan Cihazlara Yeni GSM Modülü Ekleyebilir ve Sisteminizi Bize Taşıyabilirsiniz.

Güvenlik Sistemlerine Ait Tüm Çözümlerimiz Mevcuttur. Plaka Tanıma, Nokta Takibi Yapma, Akıllı İzleme ve Takip Gibi En Yenilikçi Teknolojilerle Donanımlı Güvenlik Sistemleri Kurulumumuz Mevcuttur.

Alarm sistemleri elektrik kesintisi ya da kötü niyetli kişiler tarafından elektrik sistemine müdahale edilmesi durumlarında alarm paneli üzerinde bulunan akü ile belirli süre çalışmaya devam eder. Akünün gücü azaldığında Alarm İzleme Merkezi kullanıcıyı arayarak bilgi verir. Güvenlik sisteminiz her koşulda yaşam alanınızı korumaya devam eder. ​

Alarm İzleme Merkezi’ne vereceğiniz talimat ve kişilere verilen farklı şifreler ile sistemin kim tarafından açılıp kapandığını cep telefonunuza gelecek SMS,e-posta vasıtası ile ayrıca Kale Alarm mobil uygulaması vasıtası ile anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca aylık  raporlar da e-posta adresinize gönderilebilir.

Yaşam alanlarınıza giriş-çıkışı geçici /kalıcı şekilde şifre iptali yaparak engelleyebilirsiniz. Şifre iptali yapmak istemediğiniz durumlarda ise; e-posta, SMS ve mobil uygulama aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne Diyor?