Nasıl Çalışır

Siz iş yerinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Art Alarm ile artık çok kolay!

ART ALARM KONTROL MERKEZİ  NASIL ÇALIŞIR?

Evinize veya iş yerinize kurulan ve sinyalleri ART Alarm Kontrol Merkezi tarafından 7/24 takip edilen bir alarm sistemi, öncelikli olarak davetsiz misafirleri bu lokasyondan uzak tutar  ve üstün bir caydırıcılık sağlar.

Alarm sistemi ve ART Alarm Kontrol Merkezi Hizmetleri aşağıda açıklanan adımları takip eder. Evinize veya işyerinize kurulan alarm sistemi içerisindeki dedektörlerin algıladığı hareketler panele iletilir. Alarm paneli, telefon / gsm / internet hatları üzerinden otomatik olarak ART Alarm Kontrol Merkezi ile irtibata geçer ve aynı zamanda lokasyonda kurulu sirenleri de harekete geçirir.

Alarm durumundan haberdar olan ART Alarm Kontrol Merkezi uzman operatörleri aracılığı ile anında gerekli kişileri haberdar ederek ilgili birimleri de olaya müdahale etmeleri için harekete geçirir.  ART Alarm Kontrol Merkezi yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda anında aboneye ve ilgili birimlere haber verdiği gibi, şifre paneli üzerinde yer alan ambulans tuşuna basıldığında ilgili lokasyona ambulans yollar veya verilmiş bilgiler doğrultusunda sağlık sigortası poliçesinde belirtilen anlaşmalı kurumu haberdar eder. Sistem açık veya kapalı pozisyonda olsa dahi panik butonunun kullanılması durumunda ilgili kişilere haber verilirken aynı zamanda da kolluk kuvvetlerine haber verilir.

ART Alarm Kontrol Merkezi tüm bu işleri T.C İçişleri Bakanlığı’nın 5188 sayılı kanun ve uygulama yönetmeliğine göre düzenlenmiş olan 15 numaralı ALARM MERKEZİ KURMA ve İZLEME İzin Belgesi’ne dayanarak yapmaktadır.

    BİZİ ARAYIN

    0 (850) 259 1 278

    --- VEYA ----

    Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.