Ev Alarm Sistemleri

Siz iş yerinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Art Alarm ile artık çok kolay!

İş Yeri Alarm Sistemleri

Art Güvenlik ile iş yerinizi hırsızlık gi​bi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.
Ücretsiz keşif sonrasında iş yerinin yapısına göre belirl​enen alarm sistemi her bir mekân için farklılık gösterebilir. Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.​

Neden Bir İş Yeri Alarm Sistemine Sahip Olmalısınız?

İş yerinizin güvende olduğunu bilmek istersiniz. Olağanüstü bir durum tespit ettiği anda güçlü bir sesle uyaran iş yeri alarm sistemi, Merkezi Gözlem İstasyonu ile iletişime geçerek alanların güvenliğini sağlıyor. Eş zamanlı olarak durum bildirimleri cep telefonunuza da ulaştırılıyor. Sistem, dünyanın neresinde olursanız olun iş yerinizi izlemenize olanak tanıyor. İş yeri alarm sistemi uygulamamız aracılığıyla cep telefonunuzdan alanı görüntüleyebilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz. İşyerinize kısa sürede ulaşabilecek bir konumda olmadığınızda ya da kontrollerinizin ardından şüphe duyduğunuzda, çağrı merkezimizin güvenlik güçlerini olay yerine yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

Art Güvenlik İş Yeri Alarm Sistemlerinin Genel Özellikleri

Art Güvenlik İş Yeri Alarm Sistemleri dahilinde, Art İşyeri Alarm Sistemi adlı ürünümüz yer alıyor. Sistem, işyerinizin güvenlik ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor. Ücretsiz keşif için gelen ekiplerimizin rehberliğinde güvenlik sisteminizi siz de tasarlayabiliyorsunuz. Art İşyeri Alarm Sistemi hem satın alınabiliyor hem de kiralanabiliyor. Sistemi satın almanız durumunda sadece aylık gözlem ücretini ve dilerseniz yıllık bakım ücretini ödemeniz bekleniyor. 24 saat izlenebilen, elektrik kesintilerinden 30 saat boyunca etkilenmeyen bu kablosuz iş yeri alarm sistemi, güvenlik beklentinizin tamamını karşılamak için tasarlandı.

    BİZİ ARAYIN

    0 (850) 259 1 278

    --- VEYA ----

    Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.